A Barbár az a fajta közelharci karakter, ami a legnagyobb erőket birtokolja a játékban. A Barbárok az északi sztyeppékről, az Arreat-hegy közeléből származnak. A képességi repertoárjuk főleg a harci kiáltások, és az erős közelharcok körül forog.
Eddig megerősített képességek
Cleave
Szembe irányuló sodró támadás, ami egyszerre több ellenséget is sebez közelharci távon belül.
Ground Stomp
Area of Effect támadás a Barbár jelenlegi poziciója körül, ami az összes ellenséget stunolja ami hatótávon belül van.
Leap
A Barbár az ellenség irányába ugrik, Area of Effect támadást okozva azoknak, akik a landolás területén vannak.
Seismic Slam
Egy erőteljes frontális földi csapás ami egy hullámot hoz létre, miközben minden ellenségben kárt tesz az útvonalában.
Whirlwind
A Barbár gyorsan forog a fegyvereivel, miközben ezzel megalapozza a védelmét, és szeletekre aprítja az ellenségeket az útjába.








Válasz | Idézet
Szerintem is élvezhetőbb 1 játék,ha a zenei aláfestés odaillő és minőségi:Ez pedig pont olyan !alien
Válasz | Idézet
ezek a zenék nagyon megfogja a jatek hangulatat
Válasz | Idézet
Szerintem pedig az egész relativ. Számomra a barbár az ász több dolog miatt, bár nyitott igyekszem lenni mindenre. De van egy ilyen érzésem, hogy ahogy eddig is továbbra is a brutális közelharcos maradok.
Válasz | Idézet
Szerintem ennél csak jobbak lesznek, elvégre nem hiszem, hogy a Blizzard a legjobb karakterét mutatná be az elsők között. Egyre ütősebb harcosokkal ismerkedhetünk meg. Én ebben bízok!
Válasz | Idézet
Remélem azért a többi kaszt is lesz legalább ilyen jó és akkor 100%, hogy ez az évtized játéka:)
Válasz | Idézet
Hasonló mint az első verzió, de nagy előnye vele szemben, hogy hosszabb