Szerző: Professor J | 2008. december 13., szombat @ 19:00

A hivatalos oldal ismét frissült, méghozzá a media szekció gyarapodott 3 új artworkkel és 7 új screenshottal. Íme:

Bashiok bluepost…
Bashiok reports, “We've just updated the official Diablo III website with new sights and sounds, as well as three new concept images and seven new screenshots. Go ahead and check out the entire site as there have been changes all around, including additional music.

Artwork:

Screenshot:

Látjátok, a hivatalos site folymatos frissítése egyértelműen bizonyítja, hogy a Blizzard munkatársai nem lazsálnak, és kedvenc játékunk 3. részén gőzerővel dolgoznak. Csakígy tovább Blizzard!!!

Forrás:




Eddig 41 hozzászólás történt! Én is hozzászólok!

  • #41 | nerek szerint: 2009. január 29. csütörtök @ 14:28
    Válasz | Idézet

    Ertem. Hát az vicces :) Ja tényleg most esett le :D Vajon a diablo3-ban mi lesz? A pala segítő lesz? :) Szép lenne

    Thumb up 0

  • #40 | Professor J szerint: 2009. január 28. szerda @ 15:50
    Válasz | Idézet

    igen Sister of the Sightless Eye íjász, a Sorceror meg olyan lesz mint act 3 segítő.

    Thumb up 0

  • #39 | nerek szerint: 2009. január 28. szerda @ 15:31
    Válasz | Idézet

    Hát jah most jatszok eloszor vele, de mar elegge regi. A zene engem idegesit benne. A rouge ugy nez ki mint 2ben ahogy megyunk a 2. kuldi fele.

    Thumb up 0

  • #38 | Professor J szerint: 2009. január 27. kedd @ 20:27
    Válasz | Idézet

    Fura… lol most játszol előszőr d1-l? Pedig sokkal parásabb, mint a 2,főleg sötétben ijesztő, a muzsika, a meglepetésből özönlő mobok, zörejek, sikolyok brrr…. jó régi retro dio… :P

    Thumb up 0

  • #37 | nerek szerint: 2009. január 27. kedd @ 17:47
    Válasz | Idézet

    Nah már rá jöttem, hogy hogy kell. de aki segitett volna, annak koszonom :) Ám eléggé érdekes 1 játék főleg a hangok. Annyira idegesítő ám tényleg griswoldot nem zombiként látni eléggé fura :D

    Thumb up 0

  • #36 | nerek szerint: 2009. január 27. kedd @ 17:16
    Válasz | Idézet

    Hát azért, ha nincs mit csinálni, akkor mit kezdjek magammal? Ám nem tudja vki, hogy hogy tudnám megkerülni azt, hogy ne kérje a cd-t a dio 1? Daemon toolsal probalok bepakolni dolgokat, hogy örüljön a feje, de nem akarja az igazságot.

    Thumb up 0

  • #35 | Professor J szerint: 2009. január 27. kedd @ 17:15
    Válasz | Idézet

    Polonium, a barbárok nem napbarnította dzsungelmumusok voltak eddig se. Ők a fagyos északon,az északi Sztyeppéken,az Arreat-hegy lábánál és annak közelében élnek.

    Thumb up 0

  • #34 | Barbár szerint: 2009. január 27. kedd @ 17:01
    Válasz | Idézet
    Barbar

    Figyeljetek tesókáim nem kell rajta izélni hogy mikor jön ki.Egyszer majd kijön és akkor mindenki annyit játszik vele amennyit akar.

    Thumb up 0

  • #33 | nerek szerint: 2009. január 27. kedd @ 16:14
    Válasz | Idézet

    Én asszondom, hogy csináják meg oszt legyen a kezemben és utcu neki!

    Én úgy vagyopk vele, hogy mind1, hogy mijen a grafika, ha olyan a történet, hogy az hihetetlen. Legyen sok küldi, ogy megismerjem a játék storiját és annyi. (wowot meguntam, mert nem küldiztem, de most eléggé érdekes dolgok derültek ki számomra :) ) Amúgy ez a 3 kinézetes ötlet jó, de még több idő menne el vele és már, csak az unokáim játszhatnak majd vele, vagy még talán én is egy laptopon a halálos ágyamon, miközben a nővérke hozza az altatót. :)

    Thumb up 0

  • #32 | Polonium210 szerint: 2009. január 16. péntek @ 09:20
    Válasz | Idézet

    Nos igen a képek nem sok újat mutatnak, de azt leszűrtem hogy ez a barbár már nem a vad puszták napbarnított szálkás izombarbárja. Valószínűleg az utóbbi 7 évet egy labirintus mélyén töltötte (vagy csak simán kocka wowos)mert fehér mint az oltott mész. Viszont elesége lehetett bőven mert egy kissé elhízott, node kellő brutalitással pótolja korhátrányát. És(-sel nem kezdünk mondatot!) lesz majd alkalma formá(s)ba lendülni ha a fanok a kezük ügyébe kerítik az eposz 3.-ik fejezetét.

    Thumb up 0

  • #31 | Mephisto szerint: 2008. december 21. vasárnap @ 23:57
    Válasz | Idézet

    Szerintem ha megmondják, hogy egy 10-es skálán legyen a gépigény minimumja 6 és sikerül levinni azt 5-re akkor belefognak rakni még 1 csomó +-t, hogy elérjék a kitűzött gépigényt (mert ha az elöbbi elven haladnánk tovább akkor 1 tetrisz szintű játékkal is előálhatnának, hisz az mégtöbb gépen elfut.)

    Arrol nem is beszélve hogy ha még az SC2-ben is lesz külömbség az ugyanolyan tipusu egységek között (pl.: immortal) akkor 1 később mejelenő játékukban szinte köteleő, hogy legyen.

    Amúgy az artwork-ok tetszenek.
    A screenshotok már kevésbé, mert semmi újatsem mutatnak.

    Thumb up 0

  • #30 | Barbár szerint: 2008. december 18. csütörtök @ 19:09
    Válasz | Idézet
    Barbar

    Ezzel nem mondtál újat:D

    Thumb up 0

  • #29 | Vitéz szerint: 2008. december 18. csütörtök @ 19:08
    Válasz | Idézet

    Egyezzünk meg abban hogy ez lesz az egész világon a legjobb játék…! ;)

    Thumb up 0

  • #28 | Barbár szerint: 2008. december 17. szerda @ 13:38
    Válasz | Idézet
    Barbar

    Vágom én az egészet :D

    Thumb up 0

  • #27 | Professor J szerint: 2008. december 17. szerda @ 08:16
    Válasz | Idézet

    Barbár akkor nem értem miről beszélsz :P a jó dolgokat elég valószínű, hogy átveszik a D2-ből, erre a több kinézete legyen a dolognak, más a színe, azt jól van ezt nem kell túlragozni, max 1-2 fegyver vagy páncáldarab… :) A Diablo1-ben is pl. ez volt, volt 4 féle zombie pl. 4 féle színe volt, a bossoknak, meg tarka, vagy nagyon rikító színe.

    Thumb up 0

  • #26 | Atlaimond szerint: 2008. december 17. szerda @ 07:21
    Válasz | Idézet

    Amúgy ha emlékeztek a Diablo 2-ben is simán észrevetted ha például egy bajnok közeledett feléd vagy csak egy sima ellenfél. Vagy ha például a Nekromanta felélesztett változatot látsz.
    Lehet majd a 3. részben is számíthatunk illyes fajta különbségekre.
    Persze most jön majd akkor az a tábor amit már előbb említettem akiknek ez nem lesz elég nagy különbség.

    Amúgy szerintem a Blizzard is hasonlóan gondolkodik mint én. Ha megmondják, hogy egy 10-es skálán legyen a gépigény minimumja 6 és sikerül levinni azt 5-re akkor nem fogok még valamit belerakni, hogy a 6 meglegyen mert többet ér ha a tervezetnél több gépen elfut majd a megjelenés napján mint, hogy néhány ilyen ötletet kielégítsenek. (Talán egyszer egy kiegészítővel egy plusz grafikai opcióként.)
    Addig is tartsuk szem-előtt, hogy ez egy JÁTÉK! HA realisztikus dolgokat akarunk látni akkor nézzünk ki az ablakon/erkélyen vagy menjünk ki az utcára.
    Ennél realisztikusabbat úgysem fogunk soha látni! :D
    További kellemes igényboncolgatást. 8)

    Thumb up 0

  • #25 | Vitéz szerint: 2008. december 16. kedd @ 21:32
    Válasz | Idézet

    ;) lehet…de ez legyen a legnagyobb problémád!! :) ;)

    Thumb up 0

  • #24 | Barbár szerint: 2008. december 16. kedd @ 21:03
    Válasz | Idézet
    Barbar

    De azért sokat dobna a játékon ha egy ellenfélnek legalább három "kinézete" lenne. Ami a gépigényt illeti a Blizzard lazán megtudja csinálni hogy ne legyen nagy gép igénye :D

    Thumb up 0

  • #23 | leejordan szerint: 2008. december 16. kedd @ 20:01
    Válasz | Idézet
    leejordan

    Ja. Jogos az észrevétel. Bennem is ugyanezek a problémák merültek fel, már mikor eszembe jutott a dolog. Régi gépes vagyok és pontosan tudom miről beszélsz. Attól még tartom magam ahhoz, hogy jó ötlet.

    Egyébként onnan jutott eszembe, hogy néztem egy screenshotot, és olyan dolgot vettem észre, ami manapság már elég furán néz ki egy játékban: 3 ellenség állt egymás mellett, és tök ugyanúgy néztek ki, álltak, néztek, stb. Furán nézett ki.

    Jó! Belátom ez már elég durva szőrszálhasogatás. Az igazság az, hogy annyira nem találok kivetni valót a game-ben, hogy ilyen hülyeségeken akad meg a szemem. :p

    Thumb up 0

  • #22 | Barbár szerint: 2008. december 16. kedd @ 16:55
    Válasz | Idézet
    Barbar

    szerintem azért mégis csak jobb lenne ha több kinézet lenne egy fajta ellenfélnél.

    Thumb up 0

  • #21 | Atlaimond szerint: 2008. december 16. kedd @ 16:36
    Válasz | Idézet

    Ui.: Nem az ötletet kifogásolom hanem szerintem több negatívumot vonna maga után mint pozitívumot.

    Thumb up 0

  • #20 | Atlaimond szerint: 2008. december 16. kedd @ 16:33
    Válasz | Idézet

    Ezt a több kinézetet biztos nem fogják még nemleges válaszra sem méltatni mert butaság az elejétől a végéig!

    1.- Mert több helyet foglalna a gépen és a lemezen.
    2.- Nagyobb lenne a gépigény hisz több rendszermemória kéne neki és egy harmadik csavarként a gépet még azzal is terheljük, hogy találja már ki, hogy melyik és milyen kiosztásban vegyítse a kinézeteket.
    3.- Úgy vélem, hogy a játékosok úgy legjobb esetben 65-75%-a panaszkodna, hogy túl nagy a különbség és összetéveszti az ellenfeleket, a maradék meg, hogy nem elég nagy a különbség.

    Ahogy már előttem is írták mások az ilyesfajta sóhajokra:
    "Nem lehet minden igényt kielégíteni! Valakinek biztos nem teszik majd az a mi másnak meg tetszene!"

    Thumb up 0

  • #19 | olladam szerint: 2008. december 16. kedd @ 07:04
    Válasz | Idézet
    olladam

    Akkor írjátok le a kérésekbe a diablo3 honlapján :D am én is osztom a véleményt

    Thumb up 0

  • #18 | leejordan szerint: 2008. december 15. hétfő @ 20:14
    Válasz | Idézet
    leejordan

    Ugye? NNa! Akkor örülök, hogy nem csak én látom így.

    Thumb up 0

  • #17 | Barbár szerint: 2008. december 15. hétfő @ 16:37
    Válasz | Idézet
    Barbar

    jaja :D

    Thumb up 0

  • #16 | hu1994 szerint: 2008. december 15. hétfő @ 16:23
    Válasz | Idézet

    leejordan ez jó kis ötlet :) . nekem is tetszik az ötleted pl lenne a csonti(mondjuk ez diablo 2-őben is így volt) és nemcska karja lennehanem jönne buzogánnyal fejszével meg ijenekkel :D és mondjuk az 1-iknek viking sapija van a másiknak mondjuk nicns meg az 1-iknek nincsen keze amásiknak falába van ez olyan csúcs lennee :D

    Thumb up 0

  • #15 | leejordan szerint: 2008. december 15. hétfő @ 15:59
    Válasz | Idézet
    leejordan

    Szerintem jól nézne ki, ha a szörnyek egy fajtán belül, másképp néznének ki. Persze nem úgy értem, hogy legyen egy csomó kinézetük, ilyen apró eltérésekkel, az hülyeség lenne ilyen messzi nézetnél.
    Úgy értem, hogy legyen pl.: 3 kinézet, de azok jó karakteresek legyenek, messziről is lehessen látni, hogy ez ugyan az a szörny, csak máshogy néz ki. És akkor már lehetne más testtartása, fegyvere, stb.
    Ettől aztán ha sok jönne ugyan abból, nem úgy nézne ki, mintha pályaeditorral össze b*sztad volna, hanem realisztikusabb és szemet gyönyörködtetőbb látvány keletkezne.

    Persze ez plusz munka, de sztem nem olyan vészes. A blizz tervezői seperc alatt összedobnak egy új kinézetet. Ez a munkájuk.

    Thumb up 0

  • #14 | leejordan szerint: 2008. december 15. hétfő @ 09:26
    Válasz | Idézet
    leejordan

    ja ezt nem ide akartam. bicsi-bocsi. meakulpa.

    Thumb up 0

  • #13 | leejordan szerint: 2008. december 15. hétfő @ 09:06
    Válasz | Idézet
    leejordan

    süti

    bár elég vadul írsz, azért most már értem.
    Peace :p

    Thumb up 0

  • #12 | Professor J szerint: 2008. december 14. vasárnap @ 22:28
    Válasz | Idézet

    Sztem az összeset megöltük a D2-ben :P

    Thumb up 0

  • #11 | Professor J szerint: 2008. december 14. vasárnap @ 17:31
    Válasz | Idézet

    Ezt nem tudom, de rosszul mondtam, Caldeum az kereskedelmi központ volt és nem mágus város.

    Thumb up 0

  • #10 | Shantey szerint: 2008. december 14. vasárnap @ 17:09
    Válasz | Idézet

    Prof segíts ki nem jut eszembe, de a Zakarumita papok nem Caldeumba mentek azután, hogy Mephisto befolyása eltűnt?

    Thumb up 0

  • #9 | Professor J szerint: 2008. december 14. vasárnap @ 17:01
    Válasz | Idézet

    Tristram

    Ha utána olvastál volna, hivataloson, rájönnél, hogy Caldeum a mágusok 1 jelentős városa.

    Thumb up 0

  • #8 | Shantey szerint: 2008. december 14. vasárnap @ 12:06
    Válasz | Idézet

    Tristram! A bandit city szerintem csak valami nyomor negyed szerűsége lesz Caldeumnak. Vagy valami kisebb település Caldeum közelében.

    Thumb up 0

  • #7 | hu1994 szerint: 2008. december 13. szombat @ 21:35
    Válasz | Idézet

    Egész szép kis képecskék :) de ez csak anynit jelent szerintem hoyg tudnak fényképezni a játékból és rajzolgatni :D mondjuk lehet hogy a játék fejlődését is de ez nem biztos :)

    Thumb up 0

  • #6 | Tristram szerint: 2008. december 13. szombat @ 21:20
    Válasz | Idézet
    Tristram

    Csak nekem nem tűnt fel eddig, hogy Caldeum egy banditaváros?

    Thumb up 0

  • #5 | Barbár szerint: 2008. december 13. szombat @ 21:20
    Válasz | Idézet
    Barbar

    Barbár nyomul a képen tesó :D

    Thumb up 0

  • #4 | Kinokyusaki szerint: 2008. december 13. szombat @ 19:49
    Válasz | Idézet

    eh else küldte akkor bocsi^^

    Thumb up 0

  • #3 | Kinokyusaki szerint: 2008. december 13. szombat @ 19:47
    Válasz | Idézet

    Professor Jnek azthiszem.

    Thumb up 0

  • #2 | Professor J szerint: 2008. december 13. szombat @ 19:34
    Válasz | Idézet

    Milyen címre írtad mert nem kaptam meg :P

    A képek meg önmagukért beszélnek.

    Thumb up 0

  • #1 | Kinokyusaki szerint: 2008. december 13. szombat @ 19:05
    Válasz | Idézet

    Nem akartam ide írni mivel nem témába vág, de Proff J írtam neked egy üzenetet please válaszolj elég rég írtam.

    Thumb up 0

  • Ne hagyd szó nélkül!

    Be kell jelentkezned az oldalra, ha szeretnél hozzászólni.