Újabb észveszejtő bug került napvilágra a Diablo 3-ban, ami nem más mint a sebezhetetlen Wizard. A trükkhöz nincs másra szüksége az embernek, minthogy egyszerre használja az Archon ill. Teleport (Fracture rúnával) Skilleket. Alant a videóban megtekinthetitek hogy működik az egész, de felhívnám mindenki figyelmét, hogy a bugok/exploitok haszánlat hosszú távon akár az accountunk felfüggesztéséhez is vezethet. Reméljük a Blizzard mihamarabb javítja a hibát.
Update: A Hiba időközben fixálva lett.
We will be performing emergency rolling restarts for #D3 now to resolve an issue impacting the game. We apologize for the short notice.
We are currently rolling out a hotfix for a recent bug regarding invulnerable Wizards. We will continue to carefully monitor this issue and welcome anyone with information about bugs or hacks to submit a detailed report to our Hacks Team by emailing hacks@blizzard.com, or by completing the Hacks Report web form. In your correspondence, please include any steps necessary to replicate the issue as well as any additional details you are able to provide.
Forrás:









Válasz | Idézet
Miért vettétek meg a játékot?
Én azért hogy játsszak.
De ahogy itt visszafele olvasgatok, mindenki csak panaszkodik, hogy másoknak jól sikerült.
Ne ezt a felét nézd.
Volt egy értelmes hozzászólás is, miszerint minél több cucc van a piacon annál olcsóbbak lesznek.
(ez nem rossz nekem, nem meggazdagodni akarok hanem játszani.)
A hibák javítva lesznek, és addig is nekem nem ártott semmi.
Élvezd a játékot és ne a hibákat keresd.
Válasz | Idézet
Szerintem a legegyszerűbb megoldása,és a nagyközönség elhallgattatása az lenne,h a Blizzárd felkérné Umát,aki egy diablo 3 as reklám végén ott lenne Jay mellet és annyit mondana ” Miért,mire számított?”
Válasz | Idézet
@relixo (#122): nálam az SC2 3 játékra bontásával ásták el magukat, nameg h mennyit csúsznak már a 2 részével is
Válasz | Idézet
Az okosabbak lassan azt csinálják majd, hogy minden classbol felhuznak egyet és azzal farmolnak amelyiknél aznap éppen felfedeztek egy exploitot…
Válasz | Idézet
Gondoltam hogy a diablo2ben eltöltött 5év játék alatt megtapasztalt dupe,rollback methodok botok és item seller oldalak után talán elérhetővé válik egy ezektől mentes játékkörnyezet.. Ne bántsatok srácok 29 évesen már nem hiszek a mesékben.. Naív voltam és ezzel visszaéltek..
Válasz | Idézet
@relixo (#122): Nem tudok mást hozzáfűzni. Teljes mértékben egyet értek.
Válasz | Idézet
@Apophissz (#120): Ezeket már játék megjelenése után kb. 2 héttel elmondtam én is, meg sokan mások is, itt is és külföldi fórumokon is hasonló a játékosok véleménye. Mindenki érzi ezt,hogy ez a D3 már indulás óta csak (elnézést a szóért) sz*rakodás és most nem elsősorban magára a játék játszhatóságára gondolok, hanem azokra amiket te is leírtál.
Egyszerűen ennyi év fejlesztés után ezeknek a problémáknak nem szabadna még csak gondolati szinten sem felmerülni. Persze nem gondolom,hogy tökéletes programot kellett volna kiadni(talán nem is lehet olyat) de itt olyan alapvető gyerekbetegségek vannak D3ba ,hogy röhej. Mit csináltak ennyi ideig ezen mindig ezt kérdezem…..
Ez a játék attól függetlenül,hogy még játszok vele néha szabad óráimban(és biztosan fogok is még jó pár órát) egy totál bukás a szememben, blizz meg elásta magát örökre minden téren. Nincs mit szépíteni ezen.
Válasz | Idézet
@Bruhihi (#114): kerlek olvasd at:
http://us.battle.net/d3/en/game/guide/items/auction-house#fees
1 euro + 15% tranzakcios ado (ami szinten a blizzarde)
aranynal gemeknel nincs 1 euro de ott van 15 % fee
es nem nem paypal gombolja le rolad a 15%-ot.. az csak utana (ha ki akarod venni stb..)
Válasz | Idézet
Egyszerűen vicc kategóriába sorolható az amit a Blizzard csinál… Sokan azt szajkózzák, hogy nem kötelező játszani, de Istenem azért vettük meg mert 12 éve áhítoztunk erről a játékról… Ne mondja nekem senki hogy egy bugokkal, csalókkal teli játékot várt, amelyet tetéz még egy kifejezett rossz drop rate,továbbá egyszerűen pocsék item randomizáció… Legendary és Set itemekről nem is beszélve, de mondjuk amúgy is mindegy mert legutóbbi patch óta egyel sem találkoztam.
Aztán meg beszélve itt a 2 kezes számszeríj melyet Wich Doctor spellel ruháznak fel. Egyszerűen felháborító hogy több mint 300 óra játékkal 300 MF-el farmolom infernó act 2-őt és nem esik 8 óra játék alatt eladható vagy használható item. Kérdem én mi ez már??? Gyakorlatilag lecsökkentették javítás költségét? Igen le, de milyen áron? Két karakterrel játszom DH amely glass cannon, Monk ami tank. Mind kettő unalmas az egyik a kelek fekszek történet, a másik meg hogy nem ölnek meg de nem is haladok történet… Nem tudom kinek mennyire ismerős a szituáció.
Majd beszélhetnénk arról hogy itt vannak a bug kihasználások, farmerek, botok, ez az ami földhöz csapja a becsületes playert. Az a szomorú hogy egyes országokban annyi a gyerkőcök zsebpénze mint itt egyes emberek havi keresete… És ugye most gold ahban minden böszme magas áron van, rmah-ban meg ugye mi szegény Magyarok nem fogjuk elkölteni a nehezen megkeresett fizetésünket, és a legtöbb player meg ugye azt szeretné hogy vissza hozza a játék árát, esetleges plusz pénzhez jusson. De könyörgöm amikor ennyi a csaló? És mégis mennyi idő múlva bukik le? 1 hónap? 1 hét? Szerintem nem egyedül csinálják a csalást, és amíg elkapják őket addig simán bejött annyi euró hogy gyakorlatilag 3-4 újabb D3-at vegyen amivel folytatni fogja amit abbahagyott. Nos itt persze megint csak mi isszuk meg a levét, mert Blizzardnak úgy jön be a pénz legyen az új játék vásárlás, vagy menjen az battlenetes számládra, amelyet mellesleg megint csak az általuk forgalmazott termékre költöd el, vagy esetleges tranzakció után járó haszonra. Miért kellett ez? Kérdem én.. Minek nekünk rmah, pvp? Miért lesz jó azért hogy valakinek a fülét tartogassuk a tatyónkban? Nektek hány barátotok hagyta abba a játékot az utóbbi 1 hónapban? Szerintem ez kicsit sok már.
Válasz | Idézet
@Dood (#111): Megyek is szétvágom Ghomot végre
:D:D
Válasz | Idézet
Pár napja már be sem lépek a játékba,ennél egyértelműbb kritikával nem tudok élni.Amikor elkezdtem még azt hittem hogy legalább 3 karaktert el fogok vinni max szintig.Egy 60 as barbár inferno act kettő után a második karakter már nem jutott el a 60 as szintig.
Okok:1:legfőképpen a rettenetes drop,barbárral kb 150 óra játék után egyszerűen ráuntam hogy nem esik semmi használható,de még olyan sem nagyon amit el lehetne adni.Jó cuccok nélkül act 2 értelmetlen halálozások folyamata,viszont mivel nem esik használható cucc nehéz pénzt keresni.
2:A 60 as szint nagyon gyorsan elérhető ezután már csak a felszerelések fejlesztésének lenne értelme,ez viszont az előzőleg leírtak miatt,kilátástalan.
3.”kényelmi” funkciók hiánya ilyenek mint:fegyvert miért nem lehet váltani,skillek vagy legalább skill rúnák könnyebb cseréje játék közben.nephelem valor lenullázása skill vagy akár csak runa váltás miatt is,elég idegestő mikor teljesen más skillek kellenek tömeg,mint bossok ellen
4:mintha olyanok készítették volna a játékot akiknek semmi köze az ilyen típusú játékokhaz,lásd wizardnak hatalmas fegyókkal kell szaladgálnia,íjjak olyan statokkal amik WD-nek valók.Fegyverek tök értelmetlen statokkal.A legendás cuccokon nem tudom hogy nevessek vagy sírjak.
5.nagyon látszik hogy Blizzardék a pénze feküdtek rá,értem én hogy kell a profit de legalább ne ennyire látványosan csinálják már.
Lehetne még folytatni jó pár ponttal,de részemről a lényeg az hogy összességében csalódtam a játékban,talán túl nagy volt a várakozás és a felhajtás körülötte.Mindeneesetre amíg nem lasz valami értelmes patch addig pihentetem a játékot,nem vagyok annyira kocka hogy egy olyan játékot nyúzzak ami már nem szórakoztat,mert egy játéknak ugye az lenne az elsődleges célja,csak mintha a mai világban ezt sokan már elfelejtették volna…
Válasz | Idézet
Csupán egy gondolat azok számára, akik a bugot kihasználva farmolnak, és azzal védekeznek, hogy ha már bent van, akkor miért ne használják? Mindenhol, minden ország minden jogrendszerében alkalmazzák azt az elvet, hogy “a törvény nem ismerete nem mentesít az elkövetéséből fakadó büntetéstől”. Tehát még ha nem is tudom, hogy ez bug, de akkor is használom, a jog szerint akkor se szólhatok egy szót se ha ezért megbüntetnek. Bugot pedig tilos kihasználni, innentől kezdve eléggé leegyszerűsödik a dolog. Szóval én nem exploitozok inkább.
Válasz | Idézet
@r3no (#115): Hát nem akartam most itt nagy számításokba bebonyolódni és levezetésekbe belemenni,mert nincs is konkrét adat semmiről,de az biztos hogy a blizzard keményen kaszál a RMAH-n és 1-1 ilyen bug főleg ha nem 1-2 napig van azért playerenként plusz 5 eladható item is szépen meglátszik….5 euro/player….. és akkor nem is mondtam sokat.
Haverom tegnap végig farmolt egésznap és 72 eurot hozott neki a wizard bug…..nem kérdeztem,hogy hány itemet adott el és mennyit farmolt, de sztem egy 18-20 órát tolhatta folyamat.
Válasz | Idézet
@Bruhihi (#114): igen, de te most csak a paypal-rol beszélsz…aki “gyerek ” és nincs ilyesmilye, az b.net balance..és az a blizz markát üti
Válasz | Idézet
Amugy azért a Blizzardnak mindegy, hogy mennyiért adod el az itemeket. Blizzard 1 eurot kap 1 itemed eladásáért….szóval a Blizzardnak jobb,ha kiesik 10000000 op item amit eladsz 3 euroért,mert többért nem tudod, hiszen túl sok van belőle…..
Tehát a Blizzardnak nem érdeke,hogy legyen nagyon ritka item amit 250-ért adhatsz el…abból is 1 eurot kap és a 2 euros itemből is csak 1 eurot kap.
1 millio itemnél meg azért az már 1 milla euro….én eddig kb 30-45 itemet adtam el( nem emlékszem pontosan már)….és sokan ennél 10x többet. A blizzard szerintem elég jól tud keresni a RMAH-n, ilyen bugokkal meg még jobban.
Válasz | Idézet
@Dood (#111): Beszarok…..
DDD vanank bugok keményen.
DDD
Válasz | Idézet
@pocokman (#105): A hozzászólásaidból ezt le is lehetett szűrni.
Válasz | Idézet
Lehet, hogy már linkelték : http://www.youtube.com/watch?v=ofA0D9rwunY
Wizard exploit off, barb exploit on
Válasz | Idézet
@harmless (#109): Micsoda?Börtönbe csuktak mert megvertem egy embert baseball-ütővel? Ne gyártsanak baseball-ütőt és nem verem meg az embereket.
(Persze ,az emberek bántalmazása súlyosabb,de ami nem megengedett,de te mégis használod,hát viseld a következményét)
Válasz | Idézet
Miiicsoda?
Felfüggesztenék az accomat mert használok 1 bugot?
Hát miféle provinciális balgaság ez. Javítsák ki és akkor nem használom..
Válasz | Idézet
@Ubul4 (#107): 1 eladott dollár után 15%ot kapjon a blizz, ebből nézve az adatokat 25%ot még adóznia kell így 0.11usd marad a ‘zsebben’ (250ből 28 amit ha úgy nézel h 2×250=1 D3 copy)
Net Income 1.085B , ennyi a hivatalos bevételük elvileg
vegyük azt h 10% már jelentős változás szóval 100millió dolláros mozgás már lényeges ehhez 900millió dollárt kell RMAHznunk, van mondjuk ami kb 3 milla 250es eladott cucc + aprólék, első héten 6millió eladott példány tegyük fel h annak csak a fele játszik(mivel azóta is voltak eladások így nem feltétlen túlzás) akkor ez játékosonként 1x250es item
szerintem ez 1 év alatt simán megvan de ha csak a fele már az sem kevés, főleg h az RMAH az első pár napban brutális volt és megint lesz egy robbanás mikor a legendarykat felturbózzák
Válasz | Idézet
“és gondoljátok már át újra, hogy a hány darab 250 euros szart kéne eladnia az embereknek, hogy bármilyen szinten is meglátszódjon a mérlegen… de most komolyan”
Unalmamban ennek egy kicsit utánanéztem. A Blizz tavaly bruttó bevétele 4,755 Mrd USD, ez 3 Mrd USD bruttó profitot jelent. Ez kb 1100 ill. 700 Mrd HUF-ot tesz ki. Hát tényleg sok 250 euros szart kéne eladnia az embereknek, ezen meglátszódjon.
http://ycharts.com/financials/ATVI/income_statement/annual
Válasz | Idézet
Idézet: @Zsiráfnyál (#93):
Akkor ismét mondom: Ma reggel 6:00 és 7:40 között volt egy szerver restart. Kipróbáltam, azóta nem működik a bug, javították.
Válasz | Idézet
Idézet: @fekete123 (#82):
0
Ha ez nekem is szólt, akkor sokáig programoztam basic-ben, turbo pascalban, Delphiben, ma c / c++-ban fejlesztek szoftvereket (nagyrészt matematikia megoldók, így baromi bonyolultak, nagyon észnél kell lenni), de anno hobbi szinten hegesztettem 3D engine-t is. A c / c++ -ról órákat is adok.
Válasz | Idézet
@Dhauro (#102): a tiéd is egy vélemény Dhauro, mégsem aggatok rád érte semmilyen jelzőt….
egyébként bátran számolj utána ha van kicsi időd, mégis milyen összegről lehet szó, úgy világszerte.
ja, ezt a kommented előtt kellett volna….
Válasz | Idézet
@CyberPunk (#101): Ahogy én is pár soromat
Na de legyen ennyi.
Válasz | Idézet
Olyan vicces és siralmas is egybe, hogy ennyire szűkek legyenek egyesek… valószínűleg igen a RMAH-val keresi magát rongyosra a Blizzard és ezért rak be ilyen bugokat… számoljatok már kicsit utána mégis mekkora forgalomnak kéne lennie ahhoz, hogy “rongyosra” keresse magát egy Blizzard méretű cég… csak egyszer nézzétek mér végig a Diablo 3 crediteset a végén, ha van türelmetek hozzá… és gondoljátok már át újra, hogy a hány darab 250 euros szart kéne eladnia az embereknek, hogy bármilyen szinten is meglátszódjon a mérlegen… de most komolyan
Válasz | Idézet
@fekete123 (#98): szerintem nyilvánvaló, hogy a rádomlikot képletesen értettem…
Válasz | Idézet
@Bruhihi (#99): És ez amúgy mi? Online DRM… A dobozon ott van hogy net kell hozzá. Az online boltokban ott van hogy kell hozzá. Az eladó a boltban szól hogy kell hozzá. Ha veszek egy terméket nem ésszerű kicsit utánanézni mi is kell hozzá?
Válasz | Idézet
http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/a_nemetek_ultimatumot_adtak_a_blizzardnak
Még egy pofon a szarnak!
Válasz | Idézet
@CyberPunk (#96): Az enyhe sarkítás nem? De visszaviszem. Viszont sose verem az asztalt, sose sírok ha késik a kiszolgálás, és sose jutna eszembe összehasonlítani egy halálesetet okozó melót azzal, hogy bug van a kedvenc játékomban. Ha az itt jelenlevők munkája olyan hogy ha hibázik attól meghal valaki akkor azoktól elnézést kérek. Valószínű hogy ezen a fórumoon mindenki orvos építész repülőgép tervező vagy tűzoltó, és nem Áruházi eladó irodai munkás vagy egy iskolás kölyök.
Itt nem erről van szó, csak egy hibáról. Amit a termékek 90% lehet találni főleg a játékokban. A mai multis FPS játékokban is van ahol lelőnek a falból vagy talaj alól, de az se izgat játszom és élvezem azt kész.
Válasz | Idézet
@reconka (#89): Szépen zuhan
DD kíváncsi leszek hol lesz vége
DD
Válasz | Idézet
@fekete123 (#95): A gondolatmeneted alapján, ha rádomlik a házad amit épített neked a kőműves, akkor nincs semmi gond, hiszen te úgysem tudtál volna jobbat építeni, más is hibázhat
Remélem akkor tartod magad ehhez és soha nem viszel vissza egy terméket sem ha a garanciaidőn belül elromlik, hiszen más a könnyebb munkájában is hibázik.
Válasz | Idézet
@CyberPunk (#84): Az olcsóbb 5-ös receptek csökkentek a nagyok annyira nem a favorit kesztyű még mindig 30 milla
A sapié 6.8 én annó 3.8 ért vettem.
Ha teleszórják az AH-t a fasza cuccokkal akkor igaz hogy nehezebben adod el a te gagyibb cuccaidat, viszont idő után lemegy az ára a jó cuccoknak is túlkínálat miatt. És idővel a sima gold farmolással nightmaren is lehet majd jobb cuccot venni. ott 1 óra alatt 250-350 aranyat DH-val össze lehet szedni igaz marha monoton. Szóval nekem annyira nem egyértelmű hogy ezzel tönkreteszik az AH-t beteheti RMAH-ba 1,25-ért de az se lesz a legjobb üzlet idő után.
Sírni pedig lehet mivel a “termék” hibás, csak sokan úgy sírnak hogy a fele ilyen nehéz munkájukban is hibáznak rendesen.
De igazából nem is izgat. D2 ronggyá volt botolva dupe-olva mégis elvoltam vele. Az árak idővel lefele mentek ott is, itt is az lesz. A perfect de tényleg perfect cuccoké nem, de arra nincs is szükség a játékhoz.
Válasz | Idézet
@Andrei (#92): nem is erre gondoltam
a bugok leginkább a forráskódban vétett hibák eredményei amit a programozók ejtenek (itt most a fordítóprogramok hibáit ne feszegessük) nem szándékosan. szándékosan vagy sem ezen a bugon (nevezzük hát így) a blizz. rongyosra kereste magát, ne szépítsük. ez van. lehet persze érte látványosan bannolgatni pár arcot, de a tényen ez mit sem változtat.
Válasz | Idézet
Idézet: @mrzaxy (#91):
Pontosan.
Mármint bugnak nyilván bug, maga a jelenség egészen biztosan nem volt szándékos, de a javítás késlekedése már simán lehet az. Ráadásul egy rakás olyan játékost is visszacsábít a játékhoz, akik hetek óta megunták már a farmolást. Ők most (ha van wizardjuk) kapnak egy nagy löketet, és talán újra kedvet kapnak a játékhoz.
Akárhogy is nézem, annak ellenére, hogy ez egy elképesztően DURVA hiba, tulajdonképpen jó a Blizzardnak. Szerintem simán hagyni fogják még 1-2 napig (ahogy hagyták eddig 1 egész hónapig), és csak mutatóba fognak kiszórni 1-2 rövid büntetést pár embernek.
Válasz | Idézet
@mrzaxy (#91): Ez bug. Semelyik képesség tooltipjében nincs benne az, hogy sebezhetetlenné válsz tőle.
Válasz | Idézet
szerintem arra kevesen gondoltatok, hogy ha valakik szénné farmolják magukat egy bug miatt, majd ezek után szénné keresik magukat RMAH-ban akkor azon a blizz is keres, méghozzá nem is keveset. ennek okán még azt is megkérdőjelezem, hogy bug-ról van e szó…..:)
Válasz | Idézet
@fidel (#74): Gondolom te még életedben nem írtál egyetlen (két szám összeadásásánál) komolyabb programot.
Ha szerinted ha vki tudja mi a hiba, akkor azt seperc alatt ki lehet javítani akkor nagyot tévedsz!
Egy ilyen szintű szoftvernél annyi átfedés meg rekurzív hívás van egy programban hogy még egy csapat profi is elülhet mellette órákig mire rájönnek hogy lehetetlen megtalálni a hibát és inkább írnak egy foltozást ami letiltja a halhatatlanságot…
hidd el egy ilyen “apró” szoftverhibát szinte lehetetlen megtalálni max foltozgatni lehet…
Válasz | Idézet
xfire statisztika a tegnapirol: http://noob.hu/2012/07/24/Screen_Shot_2012-07-24_at_10.53.20.png
kerlek szepen ezt a bugot legalabb 1 honapja tudjak,(lasd kinai videot), ha belegondolsz, hogy vannak oldalak
amik nemi befizetes utan tippeket/ botokat stb-t adnak akkor lehet, hogy tobb mint egy honapja lehet bent.
Ilyenkor jut eszembe Bashiok twitter bejegyzese, miszerint nem Kripp volt az elso ember aki megolte hcba diablot..
nem kell nagy esz hozza, hogy akik anno tudtak errol a bugrol, jol tudtak, hogy ebbol kemeny penzt lehet keresni, olyan botokat lehet irni amik egesz nap farmolnak, es ezt el lehet adni jo penzert (kockazatmentesen legyen az hc vagy softcore).
Válasz | Idézet
@Benny (#83): Na azért játssz vagy csinálj az életben bármit is mert valaki másnak jó vagy rossz.
Ami ebben a hozzászólásban van az puszta irigység és az sose a jó irányba terel.
Jó szórakozást… legyen ez a jelszó
Válasz | Idézet
@Chrysamere (#70): SImán meglehet csinálni…
4óra farmolás alatt 3db 1000+ DPS-es fegyver esett azokat eladogattam néhány millióért aztán meg esett még testpáncél, cipő, 2 amulet meg egy öv.
Lazán megvan a 20millió
Válasz | Idézet
Idézet: @Benny (#83):
Ezért volt jobb D2, mert voltak kis szerverek. Tudom-tudom tiltja az eula meg a paula, meg mindenki, de azok jók voltak.
)
Ilyen szerverek mint Kani, sokkal jobbak voltak. Volt egy átlag 100-200 fős aktív játékostábor és elég volt ennyi. Aki csalt, botozott, bugokat használt ki, az előbb utóbb lebukott és kivetette a közösség magából. (és még ki is banolták
Olyan ez mint falu kontra város…
Válasz | Idézet
HAHA, a játék megjelenése óta wizardal tolom, ez az egy karim van 100+ órával, eddig még nem találkoztam ezzel a buggal, de őszintén totál le is kaksizom. Eddig sem tudtam megvenni a drága cuccokat, ezután sem fogom tudni, eddig is voltak bugolók és csilliárdosok, ezután is lesznek. Az én játékomat nem befojásolja(sajna ami már csak abból áll hogy inf act1 farm aztán pihi, max 2x megyek végig mert uncsi). Előrébb nem nagyon jutok, cuccok esnek, vendorba vagy törni más semmi(alap mf 180 erre jön az 5 ös stac) közel 100h farm és semmi, nem sírok, ez van. Az egyedüli amit sajnálok hogy ebben ki is merül a játék. Én inf act1, van aki act2-3 és van aki 4. a lényeg ugyan az semmi változatosság, kizárólag egy adott pályarész újrajátszása, most hogy az act1 vagy 4 nekem már mind 1 mert mondom a lényegen nem változtat. A mapok sem randome mapok max a tájolásuk más de. Szóval nagyon vártam a játékot, nagyon bezsongtam élvezetes is a játék, mert maga a játékmenet zseniális, az élmény is magáért beszél de lvl 60 és inf act 4 nél megáll az élet ami sajnos ISZONYÚ hamar el lehet érni. A bugok meg vannak, lesznek, voltak. Javítják őket aki programozó, szoftverfejlesztő az tudja hogy nem egyszerű dolog, nincs is több hozzáfűznivaló ehhez. Az meg hogy vannak akik szándékosan kihasználják, hát őket minősíti de ettől én még nem fogok fölöslegesen “hergelődni”, háborogni acsarkodni……
Válasz | Idézet
@fekete123 (#82): Mondjuk a receptek árait ha megnézed, akkor nagyjából a harmadára vagy kevesebbre esett vissza két nap alatt.
Már egy közepes program kimerítő tesztelése sem valósítható meg belátható időn belül, ez igaz.
Viszont nemhogy már ne lehessen sírni egyértelmű tervezési hibák miatt, mint például az ah működése, ahol az adabázisműveletekhez adtak egy nyavajás felületet, ahol a kód 80%-a copy-paste módon működik. 3 tulajdonság meg nem kereshető tulajdonságok….
Nehogy már ne lehessen sírni amiatt, hogy olyan alapvető tesztek sem voltak, hogy két skillt egymás után letesztelnek.
Szerintem alap dolog lenne, hogy minden skillt kipróbálnak együtt, hogy milyen hatásuk van egymásra, főleg az olyanoknál, ahol non targetable, vagy 100%dodge módosítót kap, hogy nehogy rajtaragadjon.
Olyan dolgok nincsenek letesztelve a játékban aminek azért bele kellett volna férnie a tesztbe.
Az a nagy helyzet, hogy ezt a blizzard összecsapta, a 432798423 éves fejlesztés ellenére.
Nem akarták tovább húzni, pénzt akartak belőle, és kiadták béta fázisban.
Minden programban vannak hibák, ebben egy picit több az átlagosnál, ráadásul nagyon durván elszúrtak benne dolgokat, ahol nem a programozás, hanem már az ötlet is elbaszott.
Mivel ez a játék többe is kerül az átlagosnál, így megvettük a jogot, hogy többet is sírjunk.
Válasz | Idézet
Remélem a sok retek aki eddig halálra botozta magát, most kihasználta ezt a bugot is, h végleg kinyírja az ah-kat. Csak gondoljatok vissza, milyen árak voltak 1-2 héttel ezelőtt. Nem esztelenül bontottad meg vendoroztad a cuccokat, mert volt rá esély, h ha nem tök szar, eladd még ha nem is nagy összegért. Ma meg már ami szinte nem tökéletes azt bonthatod szét mert van vagy 100 másik az ah-ban 10k-tól kezdve. Meg sokra mennek azzal, h jó esetben bannolják a szutykát aki már kitudja mióta csal és max mf-ben aprít a wizardjával, amikor már rég kitermelte a játék többszörösét. Annyival de annyival jobb lenne a játék a szar emberek nélkül, h azt elmondani nem tudom. Az a baj, h mindig lesz egy bug vagy egy program amivel mások sokkal nagyobb előnyre tesznek szert ami nem is érdekelne, ha nem lenne közös ah és rmah.
Válasz | Idézet
@szalontai (#81): Kíváncsi vagyok azért arra, hogy a sok dumagép közül hány írt meg akár csak egy turbo pascal programot. Dolgoznak hibáznak idővel javítják, ugyanúgy ahogy teszi ezt egy áruház igazgató és egy pék is, vagy bárki az itteni melósok közül. Ennyi, nem kell túldramatizálni. Menjetek szépen farmolni inkább. Akkora kárt nem okoz ez a bug, Nekem nem tűnik fel hogy 6x annyi cucc lenne ah-ban mint mondjuk 2 hete. Nem pvp ahol ténylegesen zavarna bármit is a dolog.
Válasz | Idézet
@fidel (#74): Ez így abszolúte nem igaz. Az, hogy Te megnyomsz 1 gombot, az meghív valamit, ami elég sok mélységig lemehet. Na most itt csak akkor jön elő, ha egyszerre nyomod meg a kettőt, azaz lehet az eseményvezérlő miatt fosik be, lehet, alatta a ‘párhuzamos’ futás miatt fosik be valami. So ezt nem úgy kell elképzelni, hogy jajj lyukas a cső, látom hol megy ki belőle a víz és ott befoltozom. bugot keresni szörnyű meló, pláne ha más kódjában teszed azt (márpedig ált. más kódjában teszed)
Válasz | Idézet
gratula a sok kampányoló sok kis majomnak akinek nagyon fájt, hogy más mit csinál meg mit nem, nembaj legalább egy napot stressz nélkül játszottam…..
Válasz | Idézet
Javították ezt a bugot, most már nem működik