Szerző Téma: Wizard általános  (Megtekintve 58478 alkalommal)

Nem elérhető nemes0412

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:Wizard általános
« Válasz #375 Dátum: Április 11, 2015, 01:47:52 pm »
Értem, köszi!
Jelenleg 805k a sebzésem, 6806k a def és 503k a hp.. ez így elfogadható?

Nem elérhető dreamer

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +1/-0
    • Profil megtekintése
« Válasz #376 Dátum: Április 13, 2015, 08:30:03 am »
Kérünk egy armory linket, és annak tükrében tudunk segíteni :)

Nem elérhető balu840202

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +1/-0
    • Profil megtekintése
« Válasz #377 Dátum: Április 13, 2015, 06:03:05 pm »
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy a Tal setnél a meteorokra hat a Nilfur csimma? illetve az +elemental dmg?
Illetve ha megkapom a 6 setboust, es fel van stack-elve akkor az egyik elemental sebzéssel fent lehet tartani? - azaz ha mondjuk a cold skillem ritkán használom akkor visszaesik 3 stackre, vagy fenn marad akkor is ha folyamat fire dmg -et használok?

Nem elérhető nemes0412

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #378 Dátum: Április 13, 2015, 07:40:43 pm »
Hát xbox one-on játszok szóval linket nem tudok küldeni, legalábbis nem tudom, hogy hogyan kell

Nem elérhető woodoo

• Wanderer
  • **
  • Reputáció: +4/-1
    • Profil megtekintése
« Válasz #379 Dátum: Április 20, 2015, 01:15:04 pm »
Sziasztok!
olyan kérdésem lenne hogy a Tal setnél a meteorokra hat a Nilfur csimma? illetve az +elemental dmg?
Illetve ha megkapom a 6 setboust, es fel van stack-elve akkor az egyik elemental sebzéssel fent lehet tartani? - azaz ha mondjuk a cold skillem ritkán használom akkor visszaesik 3 stackre, vagy fenn marad akkor is ha folyamat fire dmg -et használok?

szia!

hat a csizma a meteorokra, az elementál DMG is (persze arra amelyikre van tehát a cold DMG csak a cold meteorodra). Valamint ha egyéb kiegészítőn (cipő, sapka, off-hand, main-hand) van +meteor% DMG az is hat.

Sem a tal set bonus sem az elemental exposure passzív nem marad fent csak ha a megadott másodpercek alatt újra sebzel az adott elemmel.

Nem elérhető xirnox

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #380 Dátum: Június 19, 2015, 04:30:58 pm »
Üdv!
Tanácsot szeretnék kérni a továbbhaladáshoz. Eljutottam GRift 44-ig, de nem érzem, hogy sok lenne már a kariban. Elfogy a sebzésem azon a szinten.
Mit lenne érdemes lecserélnem (skill, rúna)? Esetleg a Tal Rasha-t cseréljem? Nézegettem az ezres listát, de nem jutottam előbbre.
Ami a tárgyakat illeti. A fegyver az gyakorlatilag adott. Nincs más, ami közelítőleg ennyi sebzéssel bírna. Restraint egy esett, használhatatlan statokkal. Így a focus-szal alkotott párosa is kiesik jelenleg.
GRift alatt az ice armor cristallize rúnáját használom.

Nem elérhető GC

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #381 Dátum: Június 21, 2015, 11:37:09 pm »
Sokkal jobban állsz cuccilag mint én, de nekem ment a GR42. 40  simán. Sztem egy Serpent Sparker és Unity kellene (ez utóbbiból nekem csak 1 van) meg tasker and theo (már 30k körüli BS ment rá de semmi). A skilljeid sem az igaziak szerintem bár kinek mi jön be. a te sebzéseddel 50nek kellene menni.

Itt az enyém
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Undertaker-2462/hero/58619154

Nem elérhető xirnox

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #382 Dátum: Június 22, 2015, 09:38:02 pm »
A kiírt sebzés valóban jól néz ki, de ennyi. Kevés az elemi és elitek elleni sebzésem. Eddig próbáltam mind a négy elemet használni, de lehet, ki kéne hagynom egyet (kettőt).
GR 40 nekem is sima, de utána roham léptekkel gyengülök. Mondjuk a Mara az nemrég esett. Unity-m csak egy van. Serpent's Sparker esett három is, de 2k körüli sebzéssel. A kovács örült neki. TnT van elrakva, de akkor már RoRG is kellene a szettbónuszhoz. A variáció sok, csak az időm nem:)
Eső lépésben talán a skilleket fogom átvariálni.

Nem elérhető GC

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #383 Dátum: Június 22, 2015, 10:14:30 pm »
Igazából nem értem a koncepciódat. a skilleknél. Szttem alap a mammoth hydra, elég szép sebzést nyom. Plusz sebzés a Meteor a tal rashaból, minden más csak az elementál exposuret segíti.
Ezért van nálam blizzard fagyasztja az ellent, spammelhető, hydra nyomatja a sebzést, teleport calamity menekülés ÉS arcane sebzés, + electrocute, tömegre hat viszonylag szép sebzéssel.
Blizzarddal fagyasztassz, hydra megjelenik, teleport oda stunnol, és electrocute, te elmész megjelenik mind a 4 elem, a zei +sebzése +a meteorok megteszik amit meg kell. a te skilljeiddel fogalmam sincs hogy kéne nyomni. :)

Ui: Crystallize-ra válts, próbáltam én is azt a ice armort nem az igazi. Próbáld meg az én felállásommal kíváncsi lennék rá, hogy menne, v vegyél fel ha tudsz. :)
« Utoljára szerkesztve: Június 22, 2015, 10:18:30 pm írta GC »

Nem elérhető palee3

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #384 Dátum: Július 08, 2015, 05:40:31 pm »
Sziasztok,

Mint többen előttem én is segítséget, tanácsot szeretnék kérni abban, hogyan tehetem jobbá, erősebbé a varázsló karakterem, amit előre is köszönök.

Nem elérhető GC

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #385 Dátum: Július 15, 2015, 11:58:29 pm »
Ne 100 féle szett legyen rajtad, hanem egy fajta és a hozzá tartozó kiegek.
Pl. tal rasha, serpent sparker, tasker and theo, és nilfur, RoG, unity.

Nem elérhető palee3

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #386 Dátum: Július 25, 2015, 08:51:38 am »
Köszönöm. Igyekszek ezt megvalósítani, de a dropok-nak erősen utána kell nézni hol esnek nagyobb eséllyel.

Nem elérhető Messiah

• Slayer
  • Reputáció: +7/-3
    • Profil megtekintése
« Válasz #387 Dátum: Július 25, 2015, 10:25:22 am »
Köszönöm. Igyekszek ezt megvalósítani, de a dropok-nak erősen utána kell nézni hol esnek nagyobb eséllyel.

Sehol...Ring of Royal Grandeur az act1 bounty rewardból, de a droppos cuccok ugyanolyan eséllyel esnek mindenhol.

Nem elérhető palee3

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #388 Dátum: Augusztus 04, 2015, 01:07:23 pm »
Hát a serpent sparker nem egyszerű eset... A jelenlegi Hallowed Baton-t nehéz statban túlszárnyalni, anélkül hogy ne legyen 15-20% sebzés vesztés.

Nem elérhető Messiah

• Slayer
  • Reputáció: +7/-3
    • Profil megtekintése
« Válasz #389 Dátum: Augusztus 04, 2015, 04:38:37 pm »
Hát a serpent sparker nem egyszerű eset... A jelenlegi Hallowed Baton-t nehéz statban túlszárnyalni, anélkül hogy ne legyen 15-20% sebzés vesztés.

Már régóta, egész pontosan a RoS megjelenésétől kezdve elsősorban a narancssárga, legendary tulajdonságok számítanak, persze nyilván a nagyobb Grhez jó stat is kell, de ez utóbbi másodlagos...ha nincs meg a szett és/vagy az a leg ami kell az adott buildhez, akkor lehet akármilyen jó statod, az akkor is kuka.