Szerző Téma: Black Soulstone  (Megtekintve 11296 alkalommal)

Nem elérhető knightos

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:Black Soulstone
« Válasz #15 Dátum: Október 25, 2012, 12:59:15 pm »
Ennél jobb választ nem si adhattál volna! Elfogadom =D
És egyetértek, nekem is bejönnek a sztoriról való találgatások.
A folytatásra várhatunk még 2-3 évet, de szerintem imperius lelke lesz megrontva...
Zoltán nem véletlen mondta el hogy a követ úgy tervezte, hogy angyalok lelkét is fogvatarthassa.
Aztán ki tudja? Lehet csak elfogják vele az egész angyali tanácsot és nélklük elszabadul a gonosz újra és nekünk kell kiszíbadtani őket amjd, de valami más is elszabadul amit nem vártunk =D

Sőt lehet hogy a blizzardosok olvassák a fórumokat és onnét válogatnak XD

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
  • Reputáció: +128/-37
  • Battletag: Hamu#2472
    • Profil megtekintése
    • twitter
« Válasz #16 Dátum: Október 26, 2012, 01:46:35 pm »
Imperiust neee!! Ő a legmenőbb tagja a tanácsnak! :D
Úristen, nem tudok regisztrálni!
http://diablo3.hu/forum/index.php/topic,198.0.html

Nem elérhető TrollBalint

• Slayer
  • Reputáció: +9/-6
    • Profil megtekintése
« Válasz #17 Dátum: Október 26, 2012, 10:57:04 pm »
Én nem bánnám, ha meglehetne vele küzdeni. Mióta először beszólt, hogy miattam van az egész azóta akarok vele megverekedni.
:)
10 féle ember van, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem.

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
    • Profil megtekintése
    • twitter
« Válasz #18 Dátum: Október 28, 2012, 07:13:57 pm »
Én nem bánnám, ha meglehetne vele küzdeni. Mióta először beszólt, hogy miattam van az egész azóta akarok vele megverekedni.
:)

Ha belenézünk, akkor tényleg látjuk hogy miattunk van az egész. Ha akkor kaptuk volna a nagy atomot, nem lenne ez a lélekkős káosz a mennyekben :D

De hát nem kaptuk, mert Tyraelék megszavazták :D

Nem elérhető TrollBalint

• Slayer
    • Profil megtekintése
« Válasz #19 Dátum: Október 28, 2012, 08:13:22 pm »
Diablo így is úgy is megtalálta volna a módját, hogy feltámadjon. Tény, hogy tettünk rá egy lapáttal, :) de ha Imperius olyan béna volt, hogy nem tett semmit, akkor úgy kell neki, majd ebből tanul. :) Nem is tudom mire van olyan nagy arca, mikor Diablo egy-két szóból elintézte. (Azt a csatát szívesen megnéztem volna, kicsit hosszabban is)

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
    • Profil megtekintése
    • twitter
« Válasz #20 Dátum: Október 28, 2012, 08:16:46 pm »
Diablo így is úgy is megtalálta volna a módját, hogy feltámadjon. Tény, hogy tettünk rá egy lapáttal, :) de ha Imperius olyan béna volt, hogy nem tett semmit, akkor úgy kell neki, majd ebből tanul. :) Nem is tudom mire van olyan nagy arca, mikor Diablo egy-két szóból elintézte. (Azt a csatát szívesen megnéztem volna, kicsit hosszabban is)
Jó hát, kicsit bikafejű az öreg, és nem túl frappáns a harc közbeni stratégiai érzéke, de akkor is nagy arc :D

De ő legalább a játékban csinált is valamit, nem csak kinyitott egy ajtót mint Tyrael :D

Nem elérhető TrollBalint

• Slayer
    • Profil megtekintése
« Válasz #21 Dátum: Október 29, 2012, 08:00:07 am »
Ez igaz. Mondjuk a játék végén, mikor Diabloval kell küzdeni, és azt mondja Tyrael, hogy ez az én harcom, akkor először megkérdezném tőle, hogy miért, utána meg belerúgnék egyet, hogy tanuljon :) (Nem emlékszem pontosan, de mintha azt mondaná, hogy ez a halandók harca? Mert akkor pláne nem értem ő miért nem jön, ő is halandó lett. És persze annak ellenére, hogy én szenvedtem Diabloval a babérokat ő aratja le.)

szerk: (Mindezek ellenére nekem bejön a történet, szerintem jobb, mint a kettőben, de az ilyen apró logikátlanságokat nem szeretem. Ha valamit csinálnak valahogy, akkor utaljanak rá, vagy magyarázzák meg)

Nem elérhető Baal

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +0/-0
  • Prince of Destruction and Revolution
    • Profil megtekintése
« Válasz #22 Dátum: április 10, 2013, 09:53:35 pm »
csak nekem van olyan sejtésem hogy a kiegbe a fekete kő valahogy adriához kerül és ő lesz a kövi Prime Evil és közben előkerülnek Azmodan Bűn urai akiket még nem aprítottunk fel miszlikekre :)