Szerző Téma: Hibajelentő  (Megtekintve 9997 alkalommal)

Nem elérhető blashyrkh

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +0/-0
    • Profil megtekintése
Re:Hibajelentő
« Válasz #45 Dátum: Május 31, 2012, 05:01:27 pm »
Egy adott cikkre érkezett kommentlistában történő lapozás során (1.-2.-x oldal) hiba van. Pl. a 2 oldal tetején pl. #165 sorszám van, de az első oldal alján pl. # 193. Tehát kimarad pár elem listázása. mysql LIMIT.

Nem elérhető flameangel93

• Adminisztrátor
  • Slayer
  • Reputáció: +15/-1
  • BattleTag: FlameAngel#2521
    • Profil megtekintése
« Válasz #46 Dátum: Május 31, 2012, 05:13:21 pm »
Egy adott cikkre érkezett kommentlistában történő lapozás során (1.-2.-x oldal) hiba van. Pl. a 2 oldal tetején pl. #165 sorszám van, de az első oldal alján pl. # 193. Tehát kimarad pár elem listázása. mysql LIMIT.

Szervusz!

Köszönjük a bejelentésed, megtennéd azt, hogy példával konkretizálod a problémát? :) Melyik témában láttad ezt?

Köszönjük.

Nem elérhető deadly108

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
    • deadly blog
« Válasz #47 Dátum: Május 31, 2012, 05:27:44 pm »
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy a launch partyról vannak valahol képek. Valaki azt mondta diablo3.hu-nak fényképez de eddig az oldalon semmit nem láttam. A facebookos fan klubot se találtam.
Csak azért kérdezem mert én öltöztem be monknak és szeretnék egy képet, én nem fényképeztem magam :)
Góranga

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
  • Reputáció: +128/-37
  • Battletag: Hamu#2472
    • Profil megtekintése
    • twitter
« Válasz #48 Dátum: Május 31, 2012, 06:50:57 pm »
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy a launch partyról vannak valahol képek. Valaki azt mondta diablo3.hu-nak fényképez de eddig az oldalon semmit nem láttam. A facebookos fan klubot se találtam.
Csak azért kérdezem mert én öltöztem be monknak és szeretnék egy képet, én nem fényképeztem magam :)
Dolgozunk rajta, csak most ütött be többünknek is a vizsgaidőszak, így kicsit késik ez a hír, de nincs elfelejtve :D
Úristen, nem tudok regisztrálni!
http://diablo3.hu/forum/index.php/topic,198.0.html

Nem elérhető almos

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #49 Dátum: Június 14, 2012, 06:30:41 pm »

Szervusz!

Köszönjük a bejelentésed, megtennéd azt, hogy példával konkretizálod a problémát? :) Melyik témában láttad ezt?

Köszönjük.

Nekem sem működik a lapozás normálisan, a legfrissebb cikknél(Nagyon vegyes, nagyon kék) a 2. oldalon van az 1. től a 4. hsz.ig, az első oldal meg a 24. hsz-el kezdődik. Az "Új játék létrehozási limit" post alatt az első 2 oldalon normálisan meg tudom nézni őket, 2. oldal legalsó hsz-e a 4es, de a 3. oldalon csak 1 hozzászólás van.

Nem elérhető Majin

• Patriarch
  • Reputáció: +36/-10
  • Son of Bul-Khatos
    • Profil megtekintése
« Válasz #50 Dátum: Augusztus 25, 2012, 01:04:55 am »
Nem feltétlenül hiba, csak egy kérdés. Ha a fórum tagjait Pozíció szerint rendezem csökkenő sorrendben, akkor a Wanderer rang a legmagasabb pozíció. Én a profilom szerint Champion vagyok, viszont ez sehol sem szerepel a listában. Mi ennek az oka?

Majin#2949 - Kizárólag HC

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
    • Profil megtekintése
    • twitter
« Válasz #51 Dátum: Augusztus 25, 2012, 07:45:19 am »
Nem feltétlenül hiba, csak egy kérdés. Ha a fórum tagjait Pozíció szerint rendezem csökkenő sorrendben, akkor a Wanderer rang a legmagasabb pozíció. Én a profilom szerint Champion vagyok, viszont ez sehol sem szerepel a listában. Mi ennek az oka?
Az hogy azokat az emberkéknek, akik van regjük az oldalhoz, de még nem böffentettek semmit a fórumba, a rendszer valamiért elfelejtett sátuszt adni, így valamiért magasabban jelzi őket, mint a legmagasabb, ha listázod.

De Majin te vagy a második legtöbbet hozzászóló! :D
Gratulálok, és mint így, jelenleg az egyetlen Champion ranggal rendelkező ember. :D

Nem elérhető realfalconreal

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +1/-0
  • Klánvezető
    • Profil megtekintése
főoldal
« Válasz #52 Dátum: December 27, 2012, 03:13:36 pm »
Hali!
A főoldalon a MEEX games hírdetés elavult....nincs DIaBLO 3 nekik!!!
ez pl.: http://www.progame.hu/index.php?product=2822
itt tuti van...   
« Utoljára szerkesztve: December 27, 2012, 03:19:20 pm írta realfalconreal »

Nem elérhető hamu

• Adminisztrátor
  • Patriarch
    • Profil megtekintése
    • twitter
Re:főoldal
« Válasz #53 Dátum: December 30, 2012, 01:38:20 pm »
Hali!
A főoldalon a MEEX games hírdetés elavult....nincs DIaBLO 3 nekik!!!
ez pl.: http://www.progame.hu/index.php?product=2822
itt tuti van...   

Köcc, utánanézünk.

Nem elérhető Samael9301

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #54 Dátum: Március 14, 2014, 06:02:31 pm »
Az miért van, hogy az oldalon való navigálás közben egyfolytában kiléptet a rendszer? Egy ideig semmi gond nincs, aztán gondol egyet és gyakran nem is lépek más modulba, csak nézelődök ugyanazon a részlegen A streamlistába lépésre különösen allergiás.
"I tried to count how many we've killed, but I've lost track."

Nem elérhető eastady

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +3/-0
  • Moderátor
    • Profil megtekintése
« Válasz #55 Dátum: Március 15, 2014, 08:35:27 am »
Az miért van, hogy az oldalon való navigálás közben egyfolytában kiléptet a rendszer? Egy ideig semmi gond nincs, aztán gondol egyet és gyakran nem is lépek más modulba, csak nézelődök ugyanazon a részlegen A streamlistába lépésre különösen allergiás.

Jelenleg frissítési problémák vannak az oldallal, de már dolgoznak rajta a srácok...

Nem elérhető stan76

• Mortal
  • *
    • Profil megtekintése
« Válasz #56 Dátum: Május 18, 2014, 07:35:13 pm »
Sziasztok!  Valószínűleg nálam van a hiba, mégpedig, hogy a főoldalon a hírek valóban hetente másfél hetente jelennek meg? Én szinte naponta látogatom az oldalt de friss hírek nem jelennek meg napokig aztán egyszer csak egyszerre vagy tíz . Ahogy nézegettem eltérő dátummal. Csodálkozom is mindig, valószínűleg nálam van a hiba. Esetleg valami ötlet? Ja, és Chrome-t használok.
« Utoljára szerkesztve: Május 18, 2014, 07:37:15 pm írta stan76 »

Nem elérhető eastady

• Mortal
  • *
  • Reputáció: +3/-0
  • Moderátor
    • Profil megtekintése
« Válasz #57 Dátum: Május 19, 2014, 10:10:06 pm »
Szia!
Az oldal egyszerűen SZAR! És senki nem foglalkozik vele szerintem. Többször lett jelezve, változás nincs. Sajnos ez tény! Chrome alatt rá kell frissíteni Shift+f5, vagy be kell jelentkezni. Akkor megjelennek a friss hírek is. Sajnos ennyit tudok csak segíteni :(

Nem elérhető jonas

• MVP
  • Champion
  • Reputáció: +22/-1
    • Profil megtekintése
« Válasz #58 Dátum: Május 27, 2014, 03:40:50 pm »
Mozillánál is csinál ilyeneket de egy teljes history cleaup (cookies included) megoldja asszem.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jonas-2991/
"I miss every farmer's daughter."